762
238507

A Swedish 18th century parcel-gilt beaker, makers mark of Olof Grubb, 1797 (Hudiksvall).

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Height 23 cm, weight 327 g.

Slitage. Smärre bucklor.