112
295598

Agnes Cleve

(Ruotsi, 1876-1951)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Vasarahinta
30 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Agnes Cleve
(Ruotsi, 1876-1951)

"Solstrimma i havet" (Sun Rays in the Ocean)

Signerad Agnes Cleve and dated -37. Panel 62 x 80 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Liss-Kulla Jon-And.