381
227242

Antoni Tàpies

(Espanja, 1923-2012)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
25 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Antoni Tàpies
(Espanja, 1923-2012)

"GRANDE TABLE".

Sign. Litografia, 50/75, 66x150 cm.

Unexamined out of frame.

Kirjallisuus

Galfetti & Homs: Tapies, graphic work 1979-1986.