387
291320

An Anna Petrus silverplated pewter bowl by Svenskt Tenn 1928.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
7 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20

Model 470. Diameter 23, height 8 cm.

Slitage, repor.