408
295900

A Nils Fougstedt & Björn Trägårdh set of tables by Svenskt Tenn 1930.

Lähtöhinta
100 000 - 125 000 SEK
8 720 - 10 900 EUR
9 120 - 11 400 USD
Vasarahinta
140 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20

Length 66,5, width 34,5, height 55,5 cm.

Slitage, mindre lagningar.(3)