Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
408
295900

A Nils Fougstedt & Björn Trägårdh set of tables by Svenskt Tenn 1930.

Lähtöhinta
100 000 - 125 000 SEK
9 690 - 12 100 EUR
11 100 - 13 900 USD
Vasarahinta
140 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20

Length 66,5, width 34,5, height 55,5 cm.

Slitage, mindre lagningar.(3)