468
274653

A Josef Frank mahogany and glass cabinet by Svenskt Tenn, model 649.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
12 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20

Height 101, width 26, length 51 cm.

Slitage och repor, senare elmontering.