493
268788

An Art Noveau sculptured pine stool probably by Knut Fjaestad, Sweden early 1900's.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Vasarahinta
10 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Brown leather covered seat. H 39 cm.

Torksprickor, slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Gustaf LM Ericson.