501
282312

A Hjalmar Jackson pear wood and brown leather easy chair, Stockholm 1934,

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
82 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

possibly designed by Oscar Nilsson.

Ryggen med två tryckskador, slitage. Nackskyddet med skada.

Kirjallisuus