551
269520

A J.P Johansson 'Triplex' lamp, Sweden 1920-30's.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
439 - 527 EUR
466 - 560 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20

Marked TRIPLEX-PENDEL PATENT MADE IN SWEDEN. Adjustable height ca 140-290 cm.

Slitage, bucklor.