Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
590
291523

An mahogany cabinet, probably by Oscar Nilsson, Bodafors, 1940's-50's.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20

Label marked Bodafors SMF. Length 110, width 110, height 155 cm.

Slitage. Repor. Hack. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.