636
275433

An Atelier Borgila sterling bowl, Stockholm 1953.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Diamter 22 cm.

Smärre repor, bruksslitage.