A Victor Vasarely porcelain wall relief by Rosenthal.
Lähtöhinta
75 000 - 100 000 SEK
6 810 - 9 080 EUR
7 250 - 9 660 USD
Vasarahinta
60 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin
Porslin, geometrisk dekor i svart och vitt i aluminium ram.
Sign och numrerad 11/50 på etikett. 198 x 198 cm.
Nagg.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui