An Emil Stejnar ceiling lamp 'Snowball/Sputnik/ Pusteblomme', 1960-70-tal.
Yellow metal and acrylic. Label marked ORIION. Height ca 60 cm, diameter ca 56 cm.
Anlupen metall, prismor och blommor med skador.
Muut tiedot
Designed in 1955.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui