144
303231

A pair of Percival Lafer armchairs and one ottoman, MP Lafer, Brazil 1960-70's.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
11 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Cognac-coloured leather, steel and palisander.

Skador och slitage.