17
311802

A Hans J Wegner 'JH-713' armchair, Johannes Hansen Möbelsnedkeri, Denmark,

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

1960's. Oak and dark brown leather.

Slitage. Skador på klädsel.