A Hans J Wegner 'JH-713' armchair, Johannes Hansen Möbelsnedkeri, Denmark,
1960's. Oak and dark brown leather.
Slitage. Skador på klädsel.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui