An Arne Jacobsen black leather and steel 'Egg Chair', Fritz Hansen, Denmark 1960's.
Marked FH MADE IN DENMARK 520015.
Slitage, skinn med krackelyrer.
Muut tiedot
Designed for SAS Royal Hotel, Copenhagen in 1958.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui