395
308172

Ernst Billgren

(Ruotsi, Syntymävuosi 1957)
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
14 300 - 19 100 EUR
16 300 - 21 700 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ernst Billgren
(Ruotsi, Syntymävuosi 1957)

"Guldhalsband" (Golden necklace)

Signed EB. Signerad Ernst Billgren and dated -94 on verso. Mixed media and mosaics on panel 65 x 74 cm, including original frame.

Tuontiarvonlisävero

Alkuperä - Provenienssi

Acquired at Galleri Wang, Oslo in 1995.