315798

A Hans J Wegner 'Ox-Chair' probably by AP-stolen,

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Vasarahinta
30 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Denmark, 1960's.

Slitage, krackeleringar, revor.

Täydennyslista

Sannolikt producerad av AP-stolen; probably produced by AP-stolen.

Alkuperä - Provenienssi

Harry Schein. Bought in the 1960's.

Muut tiedot

Designed in 1960.