1546
301792

MÅLNING med KALLIGRAFI, Tusch och färg på siden , Kina, sen Qing dynastin/tidigt 1900-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Ink and colour on silk. 50 x 39,7 cm.

Retuscher, fläckar, repor. Ramad.