Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
176A
320445

Giuseppe Moretti

(Italia, 1857-1935)
Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Giuseppe Moretti
(Italia, 1857-1935)

Girl with a bonnet

Signed Moretti and dated 1919. Terracotta, 15 cm.

Sprickor, smärre skador och nagg. Slitage.