184
188621

Carl Fredrik Aagaard

(Tanska, 1833-1895)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Carl Fredrik Aagaard
(Tanska, 1833-1895)

AMALFIN RANNIKOLTA.

Sign. Öljy kankaalle 43x63 cm.

Slitage och ytsmuts.