199
292372

William Powell Frith

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1819-1909)
Lähtöhinta
70 000 - 80 000 SEK
6 690 - 7 640 EUR
7 590 - 8 680 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Marcus Kinge
Tukholma
Marcus Kinge
Asiantuntija Taide, Johtava Asiantuntija Grafiikka
+46 (0)739 40 08 27
William Powell Frith

WILLIAM POWELL FRITH, olja på duk. Signerad och daterad 1881.

Jonathan Swift och Vanessa. 44,5 x 34,5 cm.

Slitage och färgbortfall.