Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
202
320134

Joseph Kirkpatrick

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1872-1936)
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Joseph Kirkpatrick

JOSEPH KIRKPATRICK, olja på duk. Signerad och daterad 1907.

Blommande träd. 36 x 51 cm.

Enstaka färgbortfall. Slitage och ytsmuts.

Alkuperä - Provenienssi

Bond Street Galleries, London.