Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
220
308763

Émile Bernard

(Ranska, 1868-1941)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 810 - 7 750 EUR
6 650 - 8 870 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Émile Bernard
(Ranska, 1868-1941)

EMILE BERNARD. Signerad Emile Bernard. Executed 1915

"Molosmes - Yonne". Paper panel 70 x 100 cm.
Emile Bernard, "Catalogue raisonné de l'oeuvre peint", 1982, no 887.

Obetydlig krackelyr samt ytsmuts.

Kirjallisuus

Muut tiedot