330
310053

Okänd konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Okänd konstnär 1700-tal

Portrait of a gentleman

Panel 13 x 10.5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Mr Arne Nilsson, Sandviken.