342
306051

Georg Engelhard Schröder, väitetty

(Ruotsi, 1684-1750)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 750 - 7 660 EUR
6 500 - 8 670 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
(Ruotsi, 1684-1750)

Ulrika Eleonora, Queen of Sweden (1688-1741)

Canvas 195 x 134.5 cm.

Krackelyrer, duk med sömmar, duklagningar med retuscher, ställvis färgbortfall.