Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
399
319397

Johan Tietrich Schoultz

(Sverige/Finland, 1743-1805)
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
7 590 - 9 490 EUR
8 690 - 10 900 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Johan Tietrich Schoultz
(Sverige/Finland, 1743-1805)

Fartyg i storm

Signerad Schoultz och daterad 1787. Duk 44 x 59 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Johan Henrik Kreuger; Carl Henrik Kreuger Howitz enligt uppgift a tergo.