406
310045

Okänd konstnär 1600/1700-tal

Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 700 - 4 630 USD
Vasarahinta
34 000 SEK
Okänd konstnär 1600/1700-tal

The four seasons, (4)

Unsigned, probably french, oval, 42 x 35 cm.

Täydennyslista

Frames from the 20Th Century

Alkuperä - Provenienssi

The collection of Arne Nilsson, Sandviken.