414
316011

Flamländsk skola 15/1600-tal

Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Vasarahinta
125 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Flamländsk skola 15/1600-tal

Saint Jerome

Relined canvas 59 x 56 cm.

Täydennyslista

Circle/Follower of Jacopo Bassano.

Alkuperä - Provenienssi

E & A Silberman Galleries, New York
C M Holmquists Konsthandel, Stockholm, bought 1938, thence in descent.