425
305566

Andrea Locatelli, hänen piirinsä

(Italia, 1693-1741)
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
(Italia, 1693-1741)

Landscape with shepherds

Relined canvas 65 x 95 cm.

Uppfodrad duk. Smärre retuscher, krackelyr och färgbortfall. Slitage.