425
305566

Andrea Locatelli, hänen piirinsä

(Italia, 1693-1741)
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 770 - 2 650 EUR
1 840 - 2 760 USD
Vasarahinta
Ei myyty
(Italia, 1693-1741)

Landscape with shepherds

Relined canvas 65 x 95 cm.

Uppfodrad duk. Smärre retuscher, krackelyr och färgbortfall. Slitage.