432
298382

Paul de Vos, hänen seuraajansa

(Flandern, 1596-1678)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
(Flandern, 1596-1678)

Wolf attacked by dogs

Relined canvas 99 x 126 cm.

Uppfodrad duk. Slitage och skador.