Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
447
310059

Okänd konstnär 1800-talets första hälft

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801

Battle scene

A pair. One signed A. Bertrand. Panel 19.5 x 25 cm (each). Contemporary gilded and bronzed frames.

Slitage, krackelyrer. Smärre färgbortfall.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Nilsson, Sandviken