Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
487
305096

Okänd Konstnär 1600-tal

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
2 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Okänd Konstnär 1600-tal

"Gustaf II Adolf" (1594-1632)

Miniature. Enamel. Oval 7,5 x 5 cm.

Skador, lagningar och slitage.