534
316464

A Swedish Rococo 18th century commode.

Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerad med fruktträ. Beslag av förgylld mässing. Tre lådor. Längd 119, bredd 60, höjd 77 cm. Nyckel medföljer.

Veneer repairs.