A Swedish 18th century silver cruet-set, makers mark of Stephan Westerstråhle, Stockholm 1791.
Length 30 cm.
Bruksslitage. Smärre repor. Vikt exkl glas.
Alkuperä - Provenienssi
Direktör Arne Nilsson, Sandviken.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui