353
353759

James Coignard

(Ranska, 1925-2008)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

James Coignard
(Ranska, 1925-2008)

"Prison sur brun"

Signed J Coignard a tergo. Canvas 73 x 60 cm.

Smärre slitage och ytsmuts.
Smärre krackelyr.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Östermalm, Stockholm.