Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
432
323149

Joan Miró

(Espanja, 1893-1983)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Vasarahinta
28 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Joan Miró
(Espanja, 1893-1983)

Untitled, from: "Homenatge a Joan Prats"

Lithograph in colours, 1971, on Guarro paper, signed in pencil and numbered 24/75, printed and published by Poligrafa, Barcelona. L. 54,5 x 74,5 cm. S. 65 x 85 cm.

Kirjallisuus

Mourlot 715.