Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:
597
340384

An Axel Einar Hjorth pine table 'Lovö' by Nordiska Kompaniet, 1930's.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Vasarahinta
16 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

L 180 cm, w 65 cm, h 73 cm.

Skador på fötterna, fläckar och slitage.

Kirjallisuus

Modellen marknadsfördes som "Sportstugemöbel".