597
340384

An Axel Einar Hjorth pine table 'Lovö' by Nordiska Kompaniet, 1930's.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Vasarahinta
16 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

L 180 cm, w 65 cm, h 73 cm.

Skador på fötterna, fläckar och slitage.

Kirjallisuus

Modellen marknadsfördes som "Sportstugemöbel".