196
359471

Anna Kleberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)

"Ford Shelby 500 GT Cobra-67", 1999

Signed Anna Kleberg and numbered 2/4 and dated 1999. C-Print mounted on aluminum and laminated 50 x 62 cm.

God kondition. Mindre buckla i övre vänster hörn, ca 1 cm. Smärre repor, främst i nedre vänster hörn.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

15 000 - 20 000 SEK

1 748 - 2 331 EUR

Vasarahinta:
Ei myyty
Alkuperä - Provenienssi

Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.