283
357724

Astrid Sylwan

(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Vasarahinta
82 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Astrid Sylwan
(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)

"Sleepless" (white night, blue sky)

Signed Astrid Sylwan and dated 2008 on verso. Canvas 160 x 180 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Andersson/Sandström.

Näyttelyt

Esklistuna konstmuseum, "Triumphs and Disasters", 17 January - 8 March 2009.
Borås konstmuseum, ”Samtidigt: Svenskt måleri på 2000-talet”, 21 March - 17 May 2099.

Linköpings konsthall, ”Samtidigt: Svenskt måleri på 2000-talet” 6 Jun - 8 August 2009.