Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
315
360704

Peter Frie

(Ruotsi, Syntymävuosi 1947)
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
14 500 - 19 400 EUR
16 600 - 22 200 USD
Vasarahinta
150 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Peter Frie
(Ruotsi, Syntymävuosi 1947)

Utan titel

Signerad Peter Frie a tergo. Duk 90 x 180 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Lars Bohman, Stockholm