446
357122

A Hans-Agne Jakobsson brass ceiling lamp, Markaryd Sweden 1960-70's.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

H 96 cm.

Smärre nagg och repor.