463
332192

An Arne Jacobsen black leather 'Egg' chair, Fritz Hansen, Denmark, circa 1960.

Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
32 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Marked FH in white.

Smärre repor och slitage.

Täydennyslista

Bevisligen inköpt omkring år 1960. Family provenance since circa 1960.