A pair of Ib Kofod Larsen 'Samsö' palisander armchairs by OPE Möbler, Sweden, 1960's.
Label marked.
Band under plymåerna med skador. Smärre slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui