633
329950

A Børge Mogensen oak and leather 'Spanish Chair' by Fredericia Stolefabrik, Denmark.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
10 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Ek, naturbrunt skinn.

Slitage, fläckar, sitsen med lösa sömmar.

Alkuperä - Provenienssi

Formens Hus, Hällefors.

Muut tiedot

Designed in 1958.