359758

Karin Broos

(Ruotsi, Syntymävuosi 1950)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Karin Broos
(Ruotsi, Syntymävuosi 1950)

KARIN BROOS, Färgoffset, signerad och numrerad 3/20.

"TV:n", 52 x 77 cm.

Ej examinerad ur ram.