117
345396

Robert Lundberg

(Ruotsi, 1861-1903)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Robert Lundberg
(Ruotsi, 1861-1903)

ROBERT LUNDBERG, olja på pannå, sign och dat -98.

Motiv från Runsala. 27 x 35 cm.

Obetydligt slitage på pannåns yttersta kanter.