The courtship
Signed F. Vichi, Firenza. Marble. Height 90 cm and stone base 111 cm.
Nagg och skador.
Saknade delar samt lösa delar.
Äldre lagningar.
Ytsmuts.
Tre fingrar samt 3 cm stor flisa ifrån basen medföljer.